Background

Zdrowie

Balsam do pielęgnacji twarzy

Balsam do pielęgnacji twarzy

Wartościowy balsam do pielęgnacji wymagającej cery twarzy

 

Jak sugeruje nazwa, balsam sygnowany Formułą Norweską, przyczynia się przede wszystkim do głębokiego nawilżenia skóry. Proces ten utrzymuje aż przez 24 godziny po aplikacji kosmetyku. Ponadto, efekty nawilżenia są wielopoziomowe – balsam wnika bowiem aż do 10 warstw skóry.

 

Wszechstronne zastosowanie i łatwa aplikacja

 

Jak powszechnie wiadomo – pielęgnacja skóry twarzy nie jest jedynym wyzwaniem, z jakim konfrontują się osoby o wrażliwej cerze. Balsam Neutrogena (https://neutrogena.com.pl/product/15) doskonale nadaje się do stosowania także w innych miejscach, w których skóra wykazuje szczególną wrażliwość. Mowa tu na przykład o dłoniach, czy dekolcie.

 

Szybkie efekty działania inteligentnego balsamu

 

Jedną z cech, która wyróżnia prezentowany kosmetyk na tle konkurencji, jest jego aksamitna konsystencja. Dzięki temu produkt natychmiast się wchłania, a panie, które zdecydowały się na balsam, mogą nie tylko zaoszczędzić swój czas, nie martwiąc się stan swoich ulubionych ubrań. Dodatkową zaletą wyrobu jest mianowicie fakt, że nie pozostawia on na skórze żadnej suchej warstwy, która byłaby źródłem dodatkowego dyskomfortu. Po samej aplikacji możemy doświadczyć błogiego stanu ukojenia i świeżości, dzięki którym każdy kolejny dzień stanie się znacznie przyjemniejszym doświadczeniem.

 

Pionierski kosmetyk znakomitym sposobem na pielęgnację cery zimą

 

Zima nie jest łaskawym okresem dla ludzkiej skóry. Powierzchniowa warstwa lipidowa naskórka traci swoją grubość o około 40 procent. Wskutek tego skóra zatraca swoją pierwotną ochronną funkcję. Wizualnymi oznakami takiego stanu rzeczy są między innymi suchość, zaczerwienienie i złuszczanie. Taki stan rzeczy wymaga zastosowania sprawdzonego kosmetyku. Optymalna kompozycja zawartych w balsamie składników chroni cerą przed negatywnym oddziaływaniem takich czynników atmosferycznych jak, chociażby mróz lub zimny wiatr. Skuteczność kosmetyku potwierdzona jest nie tylko satysfakcją jego użytkowników, ale także licznymi testami i konsultacjami dermatologicznymi.

Komentarze : ( 0 )
Zostaw Komentarz :