Background

Uroda

Polecane zabiegi oczyszczające na lato

Polecane zabiegi oczyszczające na lato

Wczesna wiosna to dobry czas, aby przygotować skórę na spotkanie z latem. Odświeżenie skóry po zimie warto wykonać w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym, gdzie specjaliści zaproponują nam zabiegi dobrane specjalnie do potrzeb naszej cery. Dzięki temu w pełnię lata będziemy mogły wkroczyć promienne i ze zrelaksowaną, wypoczętą skórą. Jakie zabiegi oczyszczające warto wykonać przed pełnymi słońca dniami?

Oczyszczanie skóry po zimie

Skóra po okresie jesieni i zimy bardzo często przybiera szarawy koloryt, staje się nieprzyjemnie ściągnięta i wysuszona. Powodem są częste zmiany temperatury, czynniki atmosferyczne, jak wiatr i mróz oraz ogrzewanie centralne w pomieszczeniach. Warto zafundować jej więc zabiegi oczyszczające, które usuną nadmiar martwego naskórka i przywrócą skórze promienny wygląd, zdrowe napięcie i nawilżenie. Do chętnie stosowanych zabiegów w okresie wczesnej wiosny należy oczyszczanie manualne, pozwalające na usunięcie zaskórników, grudek oraz nadmiaru sebum. Dla cery wrażliwej alternatywą dla oczyszczania manualnego może być oczyszczanie wodorowe dające efekt wyraźnie rozświetlonej i wygładzonej skóry, które dociera do głębszych jej warstw, eliminując wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia. Innym skutecznych zabiegiem oczyszczającym będzie oxybrazja, czyli mikrodermabrazja wodno-tlenowa bezinwazyjnie ścierająca naskórek poprzez użycie soli fizjologicznej. W efekcie jej zastosowania skóra nabiera jędrności, bowiem aplikacja rozproszonych kropelek soli fizjologicznej stymuluje syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Na tak oczyszczoną skórę na twarzy znacznie efektywniej działają też wszelkiego rodzaju produktu pielęgnacyjne czy inne zabiegi kosmetyczne.   

Zabiegi kosmetyczne odmładzające skórę

Do oczyszczających twarz po zimie, a jednocześnie nieinwazyjnie odmładzających zabiegów kosmetycznych, które warto wykonać wczesną wiosną należy również m.in. infuzja tlenowa. W jej trakcie za pomocą hiperbarycznego tlenu wprowadzane są pod skórę składniki aktywne, dobierane indywidualnie do potrzeb. Efekt działania widoczny jest niemal natychmiast, bowiem skóra staje się wyraźnie jędrniejsza, nawilżona, gładsza i elastyczna, a tym samym doskonale przygotowana na lato. 

Skuteczne przygotowanie do lata w gabinecie Coco Time

Gabinet kosmetyczny Coco Time we Wrocławiu to nie tylko zabiegi kosmetyczne na lato, ale także szereg usług pozwalających skutecznie zadbać o cerę twarzy i skórę na całym ciele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z naszych usług. 

Komentarze : ( 0 )
Zostaw Komentarz :