Background

Zdrowie

Dezynfekcja ubrań sposobem na zachowanie zdrowia i czystości odzieży?

Dezynfekcja ubrań sposobem na zachowanie zdrowia i czystości odzieży?

Epidemia koronawirusa sporo zmieniła w naszym codziennym życiu. Zmuszeni jesteśmy nie tylko ograniczać kontakt z innymi osobami i pozostawać najczęściej w mieszkaniu, ale również zadbać w szczególny sposób o perfekcyjną czystość maseczek ochronnych i naszej odzieży. Wymagają one częstszego prania (w przypadku maseczek - po każdym użyciu) i prasowania najlepiej w wysokiej temperaturze, aby skutecznie zniszczyć mogące pozostawać na nich wirusy i bakterie. Tylko po upraniu i wyprasowaniu ubrań oraz maseczek możemy być pewni, że nie narazimy siebie i innych na zachorowanie. Jak zadbać o perfekcyjną czystość odzieży stosując technologię parową?

Innosteam Plus - nowoczesny system prasowania

Prasowanie rzadko należy do naszych ulubionych czynności, jednak z żelazkiem i deską do prasowania Innosteam Plus nabiera zupełnie nowego wymiaru. Stworzone przez szwajcarskich inżynierów urządzenie jest proste w rozkładaniu i składaniu, a ponadto charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem pasującym do eleganckiego wnętrza. Kilkuletnia praca nad udoskonaleniem procesu prasowania pozwoliła na stworzenie urządzenia, z którym staje się ono przyjemnością. Innosteam Plus wykorzystuje technologię parową zwiększającą jego wydajność i łatwość obsługi. Polimerowa stopa żelazka umożliwia prasowanie wszelkiego rodzaju tkanin bez konieczności używania nakładek teflonowych czy zmian temperatury termostatem. Ponadto bardzo szybko się nagrzewa, co jest szczególnie istotne w przypadku porannego pośpiechu, kiedy czeka nas jeszcze prasowanie wybranych na ten dzień ubrań.

Ekskluzywne sprzęty AGD w Twoim domu

Szukając wyposażenia do swojego starannie urządzanego domu, warto postawić również na najwyższej klasy urządzenia AGD, które zapewnią nam codzienny komfort. Innosteam Plus to rozwiązanie o wyjątkowej jakości, które pozwoli zadbać o perfekcyjny wygląd i czystość Twojej odzieży. W prostocie formy kryje się nowoczesna myśl technologiczna, dbająca o pełną funkcjonalność w połączeniu z ekskluzywnym designem. Przeczytaj więcej: http://sternapolska.pl/nasze-marki-i-uslugi/245-innosteam

Komentarze : ( 0 )
Zostaw Komentarz :