Background

Zdrowie

Kriolipoliza CoolTech - rewolucyjne podejścia do zwalczania nadmiaru tłuszczu

Kriolipoliza CoolTech - rewolucyjne podejścia do zwalczania nadmiaru tłuszczu

Istnieje wiele metod rozbijania lub niszczenia tkanki tłuszczowej. Jedną z nich jest kriolipoliza, która - jak sama nazwa wskazuje - wiąże się z zamrażaniem komórek tłuszczowych. Na czym dokładnie ta metoda polega? Jak wyglądają przygotowania do takiego zabiegu?

Kilka słów o kriolipolizie CoolTech - na czym polega?

Ktiolipoliza CoolTech to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, który polega na kontrolowanym, miejscowym schładzaniu tkanki tłuszczowej. Dzięki temu następuje jej stopniowy rozpad, czyli zjawisko tzw. lipolizy. Metodę tą stosuje się głównie u osób, które zmagają się z punktowym nadmiarem tkanki tłuszczowej i nie mogą się jej pozbyć nawet pomimo wdrożonych ćwiczeń, planów treningowych i właściwej diety. Na skutek kriolipolizy można:

  • zmniejszyć obwód ud, brzucha i bioder,

  • usunąć tłuszcz nawarstwiający się w okolicach podbródka,

  • pozbyć się szpecących fałdek.

Kriolipoliza jest polecana osobom, które mają prawidłową masę ciała lub niewielką nadwagę, prowadzą aktywny tryb życia i stosują odpowiednią dietę.

ABC zabiegu kriolipolizy - jak się do niego przygotować?

Jak przygotować się do zabiegu? W http://amaryllisclinic.pl/ z siedzibą w mieście Łódź nie ma potrzeby przeprowadzenia specjalistycznych i długotrwałych badań kwalifikujących. Należy jednak pamiętać o konieczności zaprzestania stosowania peelingów na około 2 tygodnie przed jego wykonaniem. Na 3 - 5 dni przed kriolipolizą należy zaprzestać korzystania z solarium i kąpieli słonecznych. Zaleca się również, aby w tym czasie zrezygnować z kąpieli w słonej wodzie, a także zwiększyć podaż płynów. Warto też (tuż przed i po zabiegu) zrezygnować ze spożywania tłustych potraw. Dzięki temu łatwiej odciążymy wątrobę i przyspieszymy proces przetwarzania materii.

Jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą zjawiska kriolipolizy polega na przyłożeniu specjalnego aplikatora do obszaru ciała, z którego chcemy się pozbyć nadmiaru lipidów. Ich usuwanie jest możliwe dzięki szybkiemu i gwałtownemu schłodzeniu ciała, co prowadzi do zamrożenia, zniszczenia, a następnie wydalenia tłuszczu w naturalny sposób. Ktiolipoliza CoolTech przynosi pierwsze efekty już po kilku dniach. Po upływie kolejnych 12 tygodni można zobaczyć końcowy rezultat zabiegu. Technologia CoolTech sprawia, że nie musi być on ponawiany. Miejscowe schłodzenie tkanki do temperatury dochodzącej nawet do -8 stopni Celsjusza przynosi trwałe i zadowalające efekty.

Należy pamiętać, że skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem kriolipolizy CoolTech jest skuteczne jedynie wówczas, gdy osoba poddana zabiegowi zachowuje po jego zakończeniu prawidłową dietę i aktywność fizyczną.

Komentarze : ( 0 )
Zostaw Komentarz :